Yurt Bilgileri

Genel ulaşım hatlarına, Avrasya Üniversites’ne ve Karadeniz Teknik Üniversitesi’ne yakın mesafede bulunmaktadır. Modern bir yaşam alanı sunulan yurtta odalar 1, 2 ve 3 kişilik olup her odaya ait çalışma alanı, televizyon ve serbest zaman geçirme alanı, balkon, ortak mutfak ve banyo gibi birçok birim yer almaktadır ve yurtta kafe ve eğlence alanı bulunmaktadır. Yurtta 24 saat görev yapan personel, güvenlik ekibi ve kamera güvenlik sistemi bulunmaktadır.

Oda Özellikleri:
Yurdumuzda her odamıza ait; ortopedik yatak, baza, uyku setleri, gardırop, komidin, raf sistemli kitaplık, çalışma masası, televizyon, wireless internet ve balkon bulunmaktadır.

Banyo ve Tuvaletler:
24 saat sıcak su, seramik kaplı zemin, duşa kabinli lüks banyolar, banyo dolabı, saç kurutma makinesi ve klozet bulunmaktadır.

Mutfak Özellikleri:
Buzdolabı, tost makinesi, ketıl, çamaşır makinesi, ankastre, fırın takımı, yemek masası, sandalyeler,televizyon, cam balkon.

Daire Genel Özellikleri:
137 m2 dairede her odaya ait balkon, televizyon, çalışma masası, ortopedik yatak, baza, uyku setleri, gardırop, komidin, raf sistemli kitaplık, wireless internet ve ortak kullanım olarak banyo, wc, koridor, mutfak, elektrikli süpürge, ütü ve ütü masası, çamaşır askılığı bulunmaktadır.

Yurdumuzda ayrıca şu özellikler bulunmaktadır;
Doğal gaz kombi, yangın güvenlik sistemi, yangın alarm sistemi, güvenlik kamera sistemi, kablosuz internet ağı, veli bilgilendirme sistemi, bina dış cephesinde mantolama sistemi (sıcağa ve soğuğa karşı), kafeterya, 24 saat sıcak su.

Adres

Pelitli Mahallesi Eren Sokak No:4 Ortahisar/TRABZON

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

Pelitli Mahallesi Eren Sokak No:4 Ortahisar/TRABZON

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle