Yurt Bilgileri

Tunç Şirketler Grubu olarak 1974 senesinden günümüze kadar başta konaklama olmak üzere birçok farklı hizmet sektöründe profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Tunç Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu standartların üzerinde modern, güvenli, konforlu ve aynı zamanda sıcak bir aile ortamı sağlayarak bu sektörde bir ilke daha imza atmayı başarmıştır. Tüm faaliyetler yaklaşık 43 yıllık başarılı bir geçmişe sahip olan Tunç Şirketler Grubu’nun koordinasyonu ile deneyimli ve profesyonel idareciler ve çalışanlar tarafından yürütülmektedir.

Yurdumuz T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak çalışmakta olup Bakanlığın yönetmelik ve tebliğlerine göre faaliyetini sürdürmektedir. Depreme dayanıklı olarak yeni inşa edilmiş olan yurt binamız ferah odaları, merkezi sıtma sistemi, kablosuz internet bağlantısı gibi imkânların yanı sıra yemekhane, etüt ve dinlenme salonu, çamaşırhanesiyle öğrencilerin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

YURT ÖZELLİKLERİ

1, 2, 3 ve 4 kişilik lüks odalar,

Her odamızda sandıklı ve başlıklı baza, tam ortopedik yataklar, özenle seçilmiş yastık ve yorgan bulunmaktadır.

24 saat kesintisiz sıcak su; her odada WC ve lavabo mevcut olup, banyo, WC alanları son derece hijyenik olarak düzenlenmiştir.

7/24 sınırsız FİBER internet,

Açık büfe kahvaltı ve zengin akşam yemeği,

Çamaşır yıkama, kurutma ve ütü imkanı,

Etüt ve çalışma odaları

Günlük temizlik hizmeti

Spor Odası

Diş Hekimi Öğrencileri için özel çalışma odası

Mescid

Herhangi bir su kesintisi durumunda yüksek kapasiteli su tanklarımız sayesinde su kesintisinden etkilenme durumu söz konusu değildir.

Elektrik kesintisine karşı jeneratörümüz mevcuttur.

Yurdumuz bütün sağlık bölümlerine yürüme mesafesinde olup ayrıca fakültelere yurt önünde bulunan otobüs durağından aktarmasız ulaşım imkanı mevcuttur.

Adres

Atatürk Mahallesi Kırklar Caddesi No:21 ERZİNCAN

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

Atatürk Mahallesi Kırklar Caddesi No:21 ERZİNCAN

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle