Yurt Bilgileri

Öncelikle sizi, binlerce öğrenci arasından başarı göstererek üniversite sınavını kazandığınız için tebrik ediyoruz.

Bu başarınızın devamını sağlamak ve kazandığınız bölümü ilk sıralarda bitirebilmek için kişisel gayretlerinizin yanı sıra kalacağınız ortamın uygunluğu da büyük önem taşımaktadır.

Özel Sıla Trabzon Yüksek Öğretim Öğrenci Yurdumuz, ticari maksat taşımayan Trabzon Kültür Eğitim Sosyal Hizmetler Derneği’nin bir yurdu olup, siz kıymetli üniversite gençlerimize evlerinizi aratmayacak en rahat ortamı sağlayarak, okullarınızda en yüksek başarıyı elde etmenize yardımcı olmak ve sizleri en iyi şekilde hayata hazırlamak gayesi ile kurulmuştur.

2016 yılından bu yana, yurdumuzda kalan öğrenciler içerisinde bölüm birincileri ve dereceye giren nice genç öğrencilerimizin başarıları tesadüfî değildir. Öğrencilerimizin elde ettiği bu başarıların kendi gayretleri yanında yurdumuzun sağladığı imkânlar ve rahat bir çalışma ortamı sayesinde olduğu da kendileri tarafından ifade edilmektedir.

Yurdumuzda barınan öğrencilerimizin her türlü ihtiyacı yurdumuzca karşılanmakta, başarılı olmak isteyen her öğrencinin aradığı bütün özelliklere sahip donanımda bir ortam bulunmaktadır. Öğrencilerimize 3 öğün yemek verilmektedir. Özel etüt odalarında kendisine ait bir masa ile çalışma imkânına sahip olan öğrencilerimize, ayrıca ADSL ile internet imkanı da sağlanmaktadır.

Son derece sessiz bir ortama sahip olan yurdumuzda odalar , üç kişilik olarak belirlenmiştir. Odalarımızın fiyatları aynı olup, yerleştirme aynı bölüm öğrencilerinin bir araya getirilmesi ile yapılmakta, böylece öğrencilerimizin birbirleri ile derslerinde yardımlaşmaları sağlanmaktadır.

Sosyal faaliyetlerimiz arasında geziler, piknikler, çiğ köfte partileri, sportif faaliyetler gibi etkinlikler de bulunmaktadır.

Üniversite hayatına atılacağınız bu yeni başlangıçta, sizlerin yabancılık çekmeyeceği, samimi, güvenli bir ortamda, ailenizin sıcaklığını aratmayacak bir yer arıyorsanız sizi yurdumuza bekliyoruz.

Adres

2 Nolu Bostancı Mah. 3601. Sok. No:5 Ortahisar / TRABZON

Özellikler
  • Tür

    Özel Yurt

Konum

2 Nolu Bostancı Mah. 3601. Sok. No:5 Ortahisar / TRABZON

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle

    Ayrıca İlginizi Çekebilir