Yurt Bilgileri

Serap Kız Öğrenci Yurdu olarak Edirne merkezde, yüksek öğrenimde okuyan kız öğrencilere pansiyon hizmeti sunmaktayız.

İMKANLARIMIZ:

Herbiri güneş gören, seçmekte zorlanacağız, ferah, aydınlık 1+0 ve 1+1 şeklinde tasarlanmış içerisinde 24 saat sıcak suyu olan banyo ve tuvalet.
Belki de ilk mutfak deneyimlerinizi gerçekleştirebileceğiniz buzdolabı, elektrikli ocağı, aspiratörü bulunan mutfak çalışma masası, kitaplık, bazalı yatak ve dolap bulunan yaşam alanıyla 1-2-3 ve 4 kişilik odalarımız.
İster okula giderken hızlıca atıştırabileceğiniz, ister arkadaşlarınızla uzun uzun, keyifle tadını çıkarabileceğiniz açık büfe sabah kahvaltısı (ücretsiz).
Büyük bir özen, hijyen ve sevgiyle sizler için yapılan annenizin yemeklerinden sonra en çok seveceğiniz ev yemekleri olmaya aday en az 4 çeşit akşam yemeği (ücretsiz).
Günboyu taze, sıcacık çay (ücretsiz).
Derslerinize verimli bir şekilde çalışabilmeniz için rahat, sessiz ve ferah bir etüt odası.
Günün yorgunluğunu atabileceğiniz, arkadaşlarınızla bir fincan çayınızı yudumlarken sohbet edebileceğiniz, dilerseniz kahvaltı ve akşam yemeklerinizi şenlendirebileceğiniz sadece sizlere özel yemyeşil bahçemiz.
Dilerseniz tv izleyebileceğiniz veya kitabınızı alıp köşenize çekilip keyif yapabileceğiniz, dilerseniz arkadaşlarınızla akşamların keyfini sürebileceğiniz dinlenme salonumuz.
Zahmetsizce ve ücretsiz olarak çamaşırlarınızı yıkayıp kurutma makinelerimizde kurutabilme ve tabi ki dilerseniz:) ütülere imkanı – işin teknik kısmını da düşünüp hızlı, sorunsuz ve kesintisiz internetimiz ile ücretsiz çıktı alma imkanlarını da unutmadık.
Hepsinden önemlisi sevgi, güleryüz ve büyük bir özveriyle hizmetinize hazırız. Sizlerin de ailemize katılmasından büyük bir mutluluk duyacağız…

Sizlere sunduğumuz yaşam alanları en yeni ve modern alt yapı olanakları çerçevesinde düzenlenmiştir. Yurdumuz her öğrenciye ait anti-bakteriyel, ortopedik yataklar, dolap, komodin, çalışma masası ve ferah odaları ile hizmete hazırdır. Banyoları, 24 saat sıcak su, her odada internet, çamaşırhane, ütü, ütü masası ile öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları düşünülerek hizmete hazır hale getirilmiştir. 1-2-3-4-5 kişilik farklı seçeneklerdeki odalarımızda verilen hizmet, alt yapı ve oda standartları, her öğrenci için eşit kalitededir.

Adres

Kocasinan Mah. 9. Sok. No:18 Merkez – Edirne

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Pansiyon

Konum

Kocasinan Mah. 9. Sok. No:18 Merkez – Edirne

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle

    Ayrıca İlginizi Çekebilir