Yurt Bilgileri

Erzincan Özel Sefa Erkek Öğrenci Yurdu ” Sıcak Yuvanız ” sloganıyla erkek öğrencilerimize sıcak mekanlar sunmak ve onların eğitimlerinde, kendi ev sıcaklığını aratmadan barınma ve sosyal imkanlar sunmak gayesiyle faaliyetine başlamıştır.

Özel Sefa Erkek Öğrenci Yurdu, M.E.B. yönetmeliklerine uygun olarak düzenlenmiş ve siz öğrencilerin daha rahat edebilmesi için odalar ve yaşam alanları özel olarak tasarlanıp, hazırlanmıştır. Yurt içerisinde yetişmiş personeliyle siz öğrencilere en iyi hizmeti ilke olarak kabul etmiştir.

Özel Sefa Erkek Öğrenci Yurdu’nun hiçbir kurum ve kuruluşla ilişkisi veya organik bağı bulunmadığı gibi, Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı çağdaş ve modern anlayışını benimsemiş, tecrübeli ve konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet vermeyi, sizlerin rahatlığınızı ve huzurunuzu sıcak bir aile ortamından kopmadan eğitim ve öğretiminize katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Yurt yönetimi olarak, yurda ilk adım attığı andan itibaren öğrencilerimize ve ailelere yaklaşımımız “Evladınız; Artık Bizim Evladımızdır” prensibi üzerine çalışmaktayız. Gözünüzden sakındığınız oğlunuz büyüyüp, emek verilip, desteklenip üniversiteli oldu. Uzak bir şehirde de olsa… Tüm ayrıntıları ince ince düşünen ve belki de karamsarlığa düşen siz velilerimizi bir nebze de olsa endişelerinizden uzaklaştırmak amacı ile Erzincan’da Özel Sefa Erkek Öğrenci Yurdu’nu kurduk.

Öğrenci yurdumuz, siz öğrenciler için de burada yaşamaya başladığınız andan itibaren yurt olmaktan çıkar, annenizin evi kadar sıcak, huzur dolu bir yer haline gelir. Çünkü artık sizlerle biz kocaman bir aileyizdir. Bu ilkeyle yola çıkınca, her hizmetin en kalitelisini sunma gayretimiz, herhangi bir prosedür olmaktan çıkar, ailesinin mutluluğu için çırpınmanın ne demek olduğunu bilen insanların yaşadığı o inanılmaz doyum ve beraberinde getirdiği bambaşka bir mutluluk olur bizim için.

Adres

KIZILAY MAH. MEHMET BUYRUK CAD. 1029 SOK. NO:24 (DEMİRKENT DURAKLARI KARŞISI)- MERKEZ/ERZİNCAN

Özellikler
  • Tür

    Özel Yurt

Konum

KIZILAY MAH. MEHMET BUYRUK CAD. 1029 SOK. NO:24 MERKEZ/ERZİNCAN

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle