Yurt Bilgileri

Yurdumuz Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kampüsü içinde yer almaktadır. Yurt binamız şehir içine tek vesait mesafededir. Yurt olanakları kampüs içerisinde olduğundan dolayı, hem üniversite güvenliği, ekstradan yurt binamızın güvenliği tarafından sağlanmaktadır.

Odalarımız otel konforunda olup her odada kendine ait banyo ve tuvalet bulunmaktadır. Her odada çalışma kişiye özel çalışma masaları bulunmaktadır. Tüm odalarda şifreli kartlı kale kilit sistemi kullanılmaktadır. Binamız akıllı sistem olmakla beraber çift asansörlü, yangın ve gaz alarmlı otomatik söndürme sistemlidir. Tüm odalarda merkezi sistem klima mevcuttur. Her katta çamaşır makinası bulunmaktadır. Yurdumuzda ütü ve kuru temizleme hizmeti verilmektedir.

Yurdumuz 380 kişi kapasiteli olup yemekhanesi, fast food ve küçük bir marketi bulunmaktadır. Yurdumuzda ücretsiz spor salonu ve revir mevcuttur. 7/24 sıcak suyu, güçlü kablosuz internet bağlantısı (WI-FI) vardır. Konfor için her şey düşünülmüştür. Giriş çıkışlar turnikelerden kartlarla olmakta ve tüm çevre ve kapı giriş çıkışlarında kamera sistemi mevcuttur. Çalışanlarımız hanımefendi ve eğitimli profesyonel personellerden oluşmaktadır. Çocuklarımızın gönül rahatlığıyla kendini evinde hissedebileceği tam güvenlikli bir yuvaya bekliyoruz. Evlatlarımızı Gaziantep İslam ve Teknoloji Üniversitesi öğrencileri ve diğer tüm üniversite öğrencilerine kapımız açıktır.

Adres

Beştepe Mah.192090. Cad Kız Öğrenci Yurdu 27010 Şahinbey / GAZİANTEP

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

Beştepe Mah.192090. Cad Kız Öğrenci Yurdu 27010 Şahinbey / GAZİANTEP

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle

    Ayrıca İlginizi Çekebilir