Yurt Bilgileri

Kocaeli bölgesinde bulunan Özel Bil Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdumuz konumu itibari ile üniversitelere hızlı ve rahat ulaşım imkanı sunmakla birlikte alışveriş ve şehir merkezine yakınlığı ile öğrencilerine avantaj sağlamaktadır. Yurdumuz 1.derece deprem kuşağı üzerinde bulunan şehrimizin en güvenilir semtinde olup, binamız Bayındırlık Bakanlığı’nca depreme dayanıklı olarak yapılmıştır. Rahat çalışma olanakları güvenlik ve huzurun sonucu olarak yurdumuz güven ve başarının merkezi olmaya devam etmektedir.
Kendi öz kaynakları ile sadece kendi markasının değil, sektörün de kalkınmasına öncü olan Bil Kız Şirketler Grubu 300’ün üzerinde hizmet noktası ve 6000’i geçen personel sayısıyla dev bir kuruluş haline geldi.

Hedefimiz, yasalar ve kanunlar doğrultusunda; çalışanların kendilerini geliştirmeleri için fırsat yaratan, yönetim anlayışıyla; işini sahiplenen, dürüst kendini yenileyen verimli çalışmanın bilincinde personeli ile yurt sektöründe her yönüyle örnek alınan öğrenci beklentileri ile örtüştüren güvenilir ve tercih edilen bir yurt olmaktır.

Bil Kız Yurdu olarak sizlere sunduğumuz imkanlar;

Geniş ferah odalar
Odalarda duş, WC, TV, buzdolabı
Kendi aşçılarımız tarafından hazırlanan yemekler
Yemekhane
Çamaşırhane
Etüt odası
Spor salonu
Ütü
Aktivite için ortak alanlar
7/24 güvenlik
Kablosuz internet
Uydu yayınları

Adres

Ayazma Mah. 17 Ağustos Bulvarı No:118 İzmit/Gündoğdu

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

Ayazma Mah. 17 Ağustos Bulvarı No:118 İzmit/Gündoğdu

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle