Yurt Bilgileri

Biz On Mayıs Ankara Kız Öğrenci Yurtları olarak, sektör de 10 senelik başarılı bir yurt işletmeciliğinin verdiği avantaj ve itibarla, gerek bağlı olduğumuz Milli Eğitim Bakanlığı' nın ve tüm diğer resmi kurumların, gerekse ağırladığımız üniversiteli gençlerin ve ailelerinin takdirini kazanmış olmaktan kıvanç duyuyoruz.

Yurt yönetimi olarak, TEMEL PRENSİBİMİZ ebeveynlerimizin bize gösterdiği güvene ve inanca layık bir şekilde biricik kızlarına karşı ailelerinin aynası olabilmektir.

Çünkü kızınız artık bizim kızımızdır.

Türkiye'nin ve dünyanın pek çok yerinden gelip, tüm farklılıkların yanında aynı temel önceliklerde birleşen, aynı elit zevkleri paylaşan, saygın ve renkli öğrenci profilimizi burda yaşattığımız konseptin en önemli yapı taşı olarak özen ve titizlikle oluşturduk. Tüm yenilikçi fikirlerimize ve uygulamalarımıza ilham olan bu zenginliği artırmaksa bizim en büyük idealimizdir.

Bu ilke ile yola çıkarak, sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının ZEMİNİNİ, sımsıcak dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, yardımlaşmanın, kısaca BİRLİKTE YAŞAMA SANATININ öğrenildiği bir mekan oluşturabilmektir.

On Mayıs Kız Öğrenci Yurdu Bahçelievler Şubesinde odalar modern otel mimarisi çizgilerinde tasarlanmış ve dekore edilmiştir.

Toplamda 66 kapasiteli yurt binamızda kişiye kendine ait izole bir yaşam alanı sunmak gayesiyle sadece tek kişilik ve çift kişilik odalara yer verdik. Oda tiplerimiz Deluxe Standart Odalar , VIP Süit Odalar ve çift kişilik odalar olmak üzere üç çeşittir ancak her üç çeşit oda tipimizde de öğrencinin kendine özel banyosu, balkonu, rahatça yerleşebilmesini sağlamak amacıyla oldukça geniş ve kullanışlı bir şekilde dizayn edilmiş dört kapılı gardırobu, komodin, şifonyer ve dolapları, çalışma ünitesi, uzaktan kumandalı aydınlatma sistemi, yüksek hızlı internet bağlantısı, kettle ve çay/kahve seti, gömme buzdolabı, LED TV ve uydu yayını vardır. Öğrencilerimizin huzuru ve konforu için odalarımızın tamamı ses yalıtımlıdır. Oda temizliği her gün profesyonel kat görevlileri tarafından aksatmadan yapılmaktadır.

Deluxe Standart Odalarımızda, queen size yataklar 150 cm eninde (1.5 kişilik) ve ortopediktir. Terasa açılan VIP Süitlerde bulunan king size yataklar ise 200 cm eninde (çift kişilik) ve yine ortopediktir. Yatak başlarına, LED aydınlatma kullanılarak hem estetik bir görünüm hem de gece lambası fonksiyonu kazandırılmıştır. Şık beyaz deri oturma grupları ise oda konforunu tamamlamaktadır.

Adres

35. Sok. (Eski 54. Sok.) No:8 Bahçelievler / ANKARA

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

35. Sok. (Eski 54. Sok.) No:8 Bahçelievler / ANKARA

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle