Yurt Bilgileri

Mevhibe İnönü Kız Öğrenci Yurdu, Malatya İnönü Üniversitesi kampüsü içerisinde yer almaktadır.

Tamamı ile bir aile şirketinin yönetiminde olan Martı Gıda, diğer adı ile Mevhibe İnönü Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları, öğrenci misafirlerimizin gerek memnuniyetini gerek güvenliklerini sağlamada gerekse haftanın 7 günü, günün 24 saati yönetim desteği ile binalarımızdaki yaşamları bir aile sıcaklığı ve güvenine taşımaktadır. İlk faaliyete başladığımız günden itibaren misafirlerimizin olumlu eleştirileri ve artan talepleri oğrultusunda çağdaş ve modern hizmet bilnci ile ikinci binamız olan Özel Erkek Yurdumuz da faaliyetine başlamıştır. Bize olan inancınız ve verdiğiniz şevk için tüm misafirlerimize ve ailelerine teşekkür ederiz.

Mevhibe İnönü Yurtları'nda odalar kişi sayısına oranla kullanışlı olarak düzenlenmiştir. Tüm odalar eşit standartlarda ve ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmış ve öğrencilerimizin rahatı için özenle hazırlanmıştır.

Odalarımızda her öğrenciye özel birer gardrop, çalışma masası ve kitaplık, masa lambası, birinci sınıf yatak ve yatak takımları ile ortak kullanımda olmak üzere tuvalet masası, direkt telefon, buzdolabı, lavabo WC, banyo bulunmaktadır.

*Kız öğrenci yurt binamıza erkek misafir girişi kesinlikle yasaktır.

*Şirketimiz ve işletmelerimiz; herhani bir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet veya cemaate bağlı değildir.

Adres

İnönü Üniversitesi Kampüsü BATTALGAZİ / MALATYA

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

İnönü Üniversitesi Kampüsü BATTALGAZİ / MALATYA

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle

    Ayrıca İlginizi Çekebilir