Yurt Bilgileri

Yurdumuz, Sakarya-Serdivan'da sosyal mekanlar, öğrenci yaşam merkezleri, kafeler, ulaşım araçları, alışveriş merkezleri, hastaneler ve eczanelerin bulunduğu yer olan Mavi Durak'ta hizmet vermektedir.

Yurdumuz kampüse yakın, ulaşımı kolay ve her türlü konfora sahiptir.

Sakarya’da üniversitede okuyan/okuyacak olan, geleceğin anneleri,iş kadınları, öğretmenleri, avukatları, mühendisleri, bankacıları, iktisatçıları, doktorları ve daha pek çok meslek dalında başarılı olabilecek kız öğrencilerin barınma sorununa çözüm olmak, güvenilir yaşam ve barınma alanları sunabilmek için açılmış olan yurdumuzu görmeden lütfen karar vermeyiniz.

Yurdumuz, yeni hizmet binasında kaliteli hizmet anlayışına uygun olarak öğrencilerini beklemekte, ailelere güven, öğrencilere her türlü ihtiyaçlarını karşılayabileceği huzurlu bir ortam sağlamayı vaat etmektedir.

Başarının yolunun huzurlu, güvenli, iyi bir eğitimden geçtiği bilinmektedir. Ailelerin gözü arkada kalmadan kız çocuklarını yabancı bir şehirde bırakıp geri dönebilmeleri önemlidir.

İşte bu noktada aranılan niteliklere sahip bir kız yurduna ihtiyaç vardır. Özel Mercan Kız Öğrenci Yurtları bu ihtiyaçları karşılayan güvenilir kurumlardandır.

Yurtlar arasında markalaşma yolunda ilerleyen Özel Mercan Kız Öğrenci Yurtları çok yönlü, alışılagelmiş standardın üzerinde hizmetiyle tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

Adres

İstiklal Mah. Zembil Sk. No:3 Mavi Durak Serdivan/SAKARYA

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

İstiklal Mah. Zembil Sk. No:3 Mavi Durak Serdivan/SAKARYA

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle