Yurt Bilgileri

ÖZEL BORNOVA KILIÇOĞLU YÜKSEK ÖĞRENİM KIZ ERKEK ÖĞRENCİ YURDU

Kılıçoğlu Gurup olarak inşaat ve işletmecilik alanındaki 45 yıllık tecrübemizi İzmir özelinde mükemmel bir öğrenci yurdu projesi ile kaliteli yaşam ve sorunsuz bir eğitim hayatı misyonuyla öğrencilerimizin hizmetine sunmuş bulunuyoruz. Kılıçoğlu Yüksek Öğrenim Kız – Erkek Öğrenci Yurdu 250 kişilik konaklama kapasitesi, kız ve erkek öğrenciler ayrı bloklarda olamak üzere 2012 yılı itibarı ile faaliyete geçmiştir.

Öğrencilerimizin eğitim hayatlarını sorunsuz bir şekilde konforlu ve güvenli bir ortamda geçirmeleri esas amacımızdır. İzmir özelinde büyük bir ihtiyaç olan uluslararası standartlarda yurt ihtiyacını karşılamak için 2012 yılı itibarı ile faailyete geçen Kılıçoğlu Yüksek Öğrenim Kız – Erkek Öğrenci Yurdunda öğrencilerimizin tüm ihtiyaçları eksiksiz olarak özenle hazırlandı. Profesyonel temizlik ve güvenlik personelimiz, konusunda uzman yönetim kadromuzla velilerimizin öğrencilerini güvenle emanet edebilecekleri bir yurt hazırladık.

Öğrencilerimizin sorunsuz bir eğitim hayatı geçirmeleri için çalışanlarımız ve yönetim kadromuz öğrencilerimizin eğitim hayatları boyunca konfor ve rahatları ön planda olacak şekilde her zaman arkalarında bir destek olarak varlığını devam ettirecektir.

Adres

367/4 Sok. No:9 Kazım Dirik Mah. Bornova / İZMİR

Özellikler
  • Yatak

    250

  • Tür

    Özel Yurt

Konum

367/4 Sok. No:9 Kazım Dirik Mah. Bornova / İZMİR

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle