Yurt Bilgileri

Elit Özel Öğrenci Yurtları Kayserinin en nezih ilçelerinden biri olan Talas’ta 2012 yılında hizmete başlamıştır. 110 kişilik konaklama kapasitesine sahip, 5 katlı binamızda, yüksek kalite ve titizlikle tasarladığımız 1-3 ve 4 kişilik odalardan oluşmaktadır

Gençlerimize, kültürümüz ve inanç değerlerimizden hiçbir zaman ödün vermeden, güvenle huzurun birleştiği, aile sıcaklığını arayanların, sessiz ve sakinliği tercih eden öğrencilerin adresidir. Elit Öğremci Yurtları aynı zamanda başarı ve kalite arayan öğrencilerin adresi olmayı amaçlamaktadır.

Tecrübeli ekibimiz ile bizlere emanet ettiğiniz çocuklarınıza yaşatmak istediğiniz A kalite hizmeti sunmaktadır. Her dairede 24 saat sıcak su, Banyo, Wc, asansör, Wireles internet erişimi, Uydu yayınlı Lcd tv, otopark alanı, revir, sabah kahvaltısı, akşam yemeği, kantin ve günün belirli saatlerinde Üniversiteye ücretsiz servis hizmeti vermektedir.

Yurdumuzun bulunduğu Talas ilçesi şehir gürültüsünden uzak Erciyes’in temiz havası, doğal çehresi ve fakültelere mesafe olarak yakınlığının yanı sıra ulaşım açısından da öğrencilere son derece büyük bir avantaj sağlamaktadır.

Adres

Yenidoğan Mahallesi, Bora Sk. No:2, 38280 Talas/Kayseri

Özellikler
  • Yatak

    110

Konum

Yenidoğan Mahallesi, Bora Sk. No:2, 38280 Talas/Kayseri

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle