Yurt Bilgileri

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu'nda yer alan Kardelen Kız Öğrenci Yurdu olarak, her öğrencimizi bir misafir gibi görür ve o şekilde öğrencimize hizmet etmeye çalışırız.

Misafir ettiğimiz öğrencilerimizi ülkemizin geleceği ve kazanımı olarak değerlendirdiğimizden öğrencilerimize buna uygun kaliteli hizmetler vermeye çaba gösteririz.

Öğrencilerimizin huzurlu ve rahat bir ortamda öğrenciliklerini sürdürebilmeleri amacıyla her tür detayı düşünür ve buna göre hizmet planı oluştururuz.

Yurdumuz; öğrencilerimize hizmet amacıyla şehrin gözde ve güzide firmalarıyla anlaşmalar yaparak öğrencilerimizin ilgili firmalardan daha uygun fiyatlı ve indirimli hizmet alabilmelerini sağlamıştır.

Yurdumuz ev sıcaklığını aratmayacak şekilde tasarlanmış ve rahatınız için özenle hazırlanmıştır.

Her öğrencimizin rahat ve huzurlu bir ortamda ders çalışabilmesi için etüt salonumuz mevcuttur.

Yurdumuzun ısıtması katı yakıt ile merkezi sistem kullanılarak yapılmaktadır. Bu sayede en soğuk kış günlerinde bile ısınma problemi yaşanmamaktadır.

Elektrik, tesisat ve ısınma ile diğer teknik konularda oluşabilecek tüm arızaların kısa sürede giderilebilmesi ve düzenli olarak bakımlarının yapılabilmesi için teknik personelimiz hizmetinizdedir.

Adres

İsmetpaşa Mahallesi Dedezade Sokak No:16/A Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

İsmetpaşa Mahallesi Dedezade Sokak No:16/A Dulkadiroğlu / KAHRAMANMARAŞ

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle