Yurt Bilgileri

2013 yılında açılan, T.C Milli Eğitim Bakanlığı yeni yönetmeliğine uygunluğu tescil edilmiş olan Özel İnci Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu Edirne'nin merkezinde ve Trakya Üniversitesine yürüme mesafesindedir. Edirne Özel İnci Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu ailesine katılan tüm öğrencilerine kaliteli, ferah, modern ve rahat bir ortam sunmaktadır. Tüm öğrencilerine akademik potansiyellerini realize etme fırsatını vermektedir.

Edirne Özel İnci Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu, ailelerin çocuklarını huzur içerisinde emanet edebilecekleri güvenli bir yurt ortamı sağlamakta ve her geçen gün hizmet kalitesini ve standartlarını geliştirmeye devam etmektedir. Geniş, ferah ve konforlu bir şekilde dizayn edilmiş tüm odalardaki modern yatak üniteleri aynı zamanda kişiye özel çalışma masası, gardrop ve kitaplık olarak da kullanılabilmektedir. Ayrıca her odada yer alan WC, duş, LCD TV, resepsiyon bağlantılı telefon, mini buzdolabı ve ayakkabılık ile öğrencilerin temel ihtiyaçları karşılanırken akademik yaşamlarına daha fazla vakit ayırabilmeleri sağlanmaktadır.

Edirne Özel İnci Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu güler yüzlü ve tecrübeli idari kadrosu ve diğer yardımcı personeli ile birlikte aile sıcaklığını aratmayacak bir hizmet anlayışıyla, öğrencilerin memnuniyetini ve ailelerinin huzurunu esas almaktadır.

Edirne Trakya Üniversitesine yakın olan Özel İnci Yüksek Öğretim Kız Öğrenci Yurdu'nun hiçbir siyasi kurum, kuruluş veya dernek ile ilişkisi bulunmamakta olup herkese eşit hizmet anlayışı ile yurdumuzun kapıları bütün öğrencilere açıktır.

Adres

1. Murat Mah. Cumhur Deniz Uysal Sk. Özel İnci Yüksek öğrenim Kız Öğrenci Yurdu Blok No:1. T.Ü. Ayşekadın Yerleşkesi Yanı – Edirne

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

1. Murat, 44. Sk. No:1, 22030 Edirne Merkez/Edirne

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle