Yurt Bilgileri

Sivas Hedef 2 Deluxe Erkek Öğrenci Yurdu olarak Sivas merkezde yükseköğrenimde okuyan erkek öğrencilere yurt hizmeti sunmaktayız.

1, 2, 3 ve 4 kişilik odalarımız her gün itinayla temizlenerek hijyen ve düzene önem verilmektedir. Ayrıca odalarımızda uydu televizyon, gardrop, çalışma masaları, banyo ve lavabo bulunmakla beraber internetiniz fiber kesintisiz ve sınırsız bir şekilde kullanabileceğiniz şekilde konumlandırılmıştır.

Yemekhanemiz tüm öğrencilerimizin rahatça yemek yiyebilecekleri düzende ve temizlikte tutulmaktadır. Açık Büfe sabah kahvaltısı ve 3-4 çeşit akşam yemeği, öğrencilerimizin LİG TV maçlarını projektör ile hizmet vermekteyiz ayrıca plazma televizyonumuzda yemekhanemizde bulunmaktadır.Her katta bulunan iki su sebili ile 24 saat soğuk ve sıcak içme suyu hizmetinizde olup katta bulunan iki adet wireless güçlendiricimiz ile internetin tadını odalarınızda çıkaracaksınız. Ayrıca her katta 2 adet etüt salonları ile rahat ve huzurlu ders çalışma ortamı sağlanmaktadır.

Güvenliğinizi de düşünüyor ve her katta iki tane olmak üzere bulunan güvenlik kameralarımızla gözünüz ve kulağınız oluyoruz.

Erkek Öğrenci Yurdumuzda öğrencilerimizin oturup sohbet edebilecekleri, arkadaşlıklar edinebilecekleri lobimiz masa tenisi, langırt ve bilgisayar oyunu oynayabilecekleri alanlarla istedikleri her an sorunlarını paylaşabilecekleri müdüriyetimiz ve ders çalışabilecekleri, bilgiler edinebilecekleri çalışma odalarımız ile biz hizmet kalitemizi üst seviyeye taşırken sizin de memnuniyetinizi üst seviyelere taşımaktayız.

Adres

Mehmet Akif Ersoy Mah. 4. Sokak No:5 Emniyet Müdürlüğü Karşısı Merkez / SİVAS

Özellikler
  • Tür

    Özel Yurt

Konum

Mehmet Akif Ersoy Mah. 4. Sokak No:5 Emniyet Müdürlüğü Karşısı Merkez / SİVAS

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle

    Ayrıca İlginizi Çekebilir