Yurt Bilgileri

Genç Erkek Öğrenci Yurdu, Kastamonu merkezde yer almaktadır.

Ve nihayet gözünüzden sakındığınız oğlunuz büyüyüp, emek verilip, desteklenip üniversiteli oldu. Uzak bir şehirde de olsa... Tüm ayrıntıları ince ince düşünen ve belki de karamsarlığa düşen siz velilerimizi bir nebze de olsa endişelerinizden uzaklaştırmak amacı ile Kastamonu’da Özel Genç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu'nu kurduk. Öğrencilerimizi kendi evlerinde hissettirip, güvenilirliğimiz ve hizmet kalitemiz ile de her türlü ihtiyaçlarına cevap vereceğimiz konusunda son derece emin olarak, imzamızı atıyoruz.

2014-2015 eğitim,öğretim yılında Özel Genç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu olarak hizmet hayatına başlayan yurdumuz Kastamonu'nun öğrenci semti olan Kuzeykent mahallesinde yer almaktadır.Toplam 48 kişi kapasitesi ile profesyonel yönetim anlayışı, deneyimli ve sıcakkanlı kadrosu ile öğrencilerimizin ve velilerimizin ihtiyaç duydukları hizmet sektöründeki boşluğu kaliteyle buluşturup sektöre sunmaktadır.

Özel Genç Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu'nun düzenini, çalışma faaliyetlerini, idarecilerini, çalışan personelini, güvenliğini, yurt içerisindeki sosyal faaliyetleri, konaklayanların ne gibi imkanlardan faydalandıklarını yerinde tespit etmeniz için işletmelerimizi gelip görmenizde fayda vardır.

Adres

Kuzeykent Mahallesi Meşeli Sokak No:17 KASTAMONU

Özellikler
  • Tür

    Özel Yurt

Konum

Kuzeykent Mahallesi Meşeli Sokak No:17 KASTAMONU

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle