Yurt Bilgileri

Karaman Kazımkarabekir ilçesinde yer alan ve 2011 yılı Eylül ayında faaliyete başlayan yurdumuz; başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde, tecrübeli yönetimi, güler yüzlü personeliyle kendini tercih edenlere en iyi hizmeti vererek öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamayı amaçlamaktadır.

4, 6 ve 8 kişilik ferah odaları, merkezi ısıtma sistemi, asansör, wireless(kablosuz) internet bağlantısı gibi imkanlarının yanı sıra yemekhane, etüt salonu, dinlenme salonu, canlı müzik , çamaşırhanesi ve daha birçok hizmet ile öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.

Bulunduğu konum itibarı Karamanın en merkezi semtlerinden biri olan Kazım Karabekir’ de ulaşım araçlarının geçtiği ana cadde üzerinde olup okula sadece 200 mt mesafededir. Yurdumuz, güvenlik açısından son derece güvenli olup, 24 saat güvenlik elemanı ve kamera sistemi ile korunmaktadır. Yurda giriş saatleri Cuma-Cumartesi 23.00, hafta içi diğer günler 22.00, yurttan çıkış saati ise sabah 06.00'dır.

Adres

Oba Mahallesi Gel Gez Sokak No:2 Kazımkarabekir / KARAMAN

Özellikler
  • Yatak Sayısı

    468

  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

Oba Mahallesi Gel Gez Sokak No:2 Kazımkarabekir / KARAMAN

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle