Yurt Bilgileri

Erzincan Elit Kız Öğrenci Yurdu, sevgili öğrencilere otel konforunda ve ev ortamı sıcaklığında yurt hizmeti sunmaktadır.

Değerli anne babalar ve öğrenciler, Erzincan da ki üniversite ve yüksek okullarda öğrenim gören kız öğrencilerimiz için kalacak yer günden güne büyüyen bir sorun. Erzincan Özel Elit Kız Öğrenci Yurdu, bu soruna profesyonel ve güvenilir bir çözüm arayışının sonucudur. Her noktası kız öğrencilere yönelik olarak düzenlendi. Özel Elit Kız Öğrenci Yurdu’nu ziyaret ettiğinizde, farkı görecek, kız çocuklarınızın rahatı ve güvenliği için hayata geçirdiğimiz sorumlu, profesyonel işletmecilik anlayışını yakından görme imkanı bulacaksınız.

Yurdumuzda 50 oda bulunmaktadır.
Her odamızda banyo ve lavabo mevcuttur.
Her odamızda buzdolabı bulunmaktadır.
24 saat sıcak su imkanı vardır.

– Yurdumuz Erzincan ilinin merkezinde bulunmaktadır. Bu yönü ile öğrencilerimize kolay ve rahat ulaşım imkanı sağlamaktadır.
– Yurdumuz il merkezindeki kütüphaneye 5 dakika yürüme mesafesindedir.
– Yurdumuz Fakülte kampüslerine tek vasıta ile ulaşım mesafesindedir.
– Yurdumuz, önünde bulunan otobüs duraklarıyla Erzincan il merkezinin istenilen her noktasına 10 dakikada kolay ve rahat ulaşım imkanı sağlar.

Yurdumuz öğrencilerimizin güvenliği açısından bina dışı kapalı devre güvenlik kamera sistemiyle donatılmıştır.Yurt binası, resmi tatiller dahil olmak üzere 24 saat 12 ay boyunca özel eğitimli güvenlik personelleri ile korunmaktadır.Ayrıca parmak izi okuyuculu turnike sistemi bulunmaktadır.

Yurdumuzun 800 metrekarelik terasında bulunan yemekhanemizde alanında uzman aşçılarımızın hazırladığı leziz yemekler öğrencilerimize sunulmaktadır.Ayrıca teras katımızda bulunan kantinimizde öğrencilerimizin hizmetindedir.

Adres

Atatürk Mahallesi, Ordu Caddesi 34/A Elit Plaza, 24100 Merkez/Erzincan

Özellikler
  • Oda Sayısı

    50

  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

Atatürk Mahallesi, Ordu Caddesi 34/A Elit Plaza, 24100 Merkez/Erzincan

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle