Yurt Bilgileri

Elazığ Türk Kız Apart Evleri, eğitim amacıyla Elazığ'a gelen üniversite öğrencilerine ve çalışan tüm bayanlara yılın 12 ayı kaliteli, modern, teknolojik ve aynı zamanda güvenli bir yaşam sunma amacıyla özel olarak inşa edilmiş mobilyalı stüdyo dairelerden oluşmaktadır. Elazığ Türk Kız Apart Evleri, üniversiteye 5 dakika mesafededir. Apartımız 1 kişilik ve 2 kişilik şeklinde toplam 32 daire (balkonlu), 64 odadır. 24 saat sıcak su, yüksek hızlı kablosuz internet,uydu yayınlı led tv, buzdolabı, ocak, aspirator ve daha birçok öğrencilerimizin ihtiyaç duyduğu konfor ve hizmeti sunmaktadır. 24 saat hizmet veren güvenlik görevlileri bulunmaktadır ve tüm çalışan elemanlarımız bayandır.. Apartımız kapalı devre kamera sistemiyle izlenmektedir. 2015-2016 eğitim-öğretim yılında hizmete giren Elazığ Türk Kız Apart Evleri'ne gelirken yanınıza sadece kişisel eşyalarınızı almanız yeterli…

Odalarımız 1, 2, kişilik olup; her odada kitaplık, gardrop, çalışma masası ve açılır bazalı ortopedik yatak bulunmaktadır.

Elazığ Türk Kız Apart Evleri, üniversiteye 5 dakika mesafededir. Apartımız 1 kişilik ve 2 kişilik odalardan oluşmakta olup toplam 32 daire (balkonlu), 64 odadır.

Elazığ Türk Kız Apart Evleri, üniversiteye 5 dakika mesafededir. Apart evimizin ön tarafında ve arka tarafında otobüs durakları bulunmaktadır. Ayrıca her 2 kampüse de servisimiz bulunmaktadır.

Adres

Ataşehir Mah. Ergenekon Sok.No:39 ELAZIĞ /TÜRKİYE

Özellikler
  • Oda Sayısı

    32

  • Yurt Tipi

    Apart

Konum

Ataşehir Mah. Ergenekon Sok.No:39 ELAZIĞ /TÜRKİYE

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle