Yurt Bilgileri

Duru Rezidansı Bornova Manavkuyu da olup Ege Ünüversitesi yerleşkesine çok yakın (4 dk) konumdadır. Aynı zamanda ücretsiz servislerimizle (gün içinde 12 kez) düzenli ulaşım ücretsiz sağlanmaktadır. Rezidansımız 1 Kişilik - 2 Kişilik - 3 Kişilik ve 4 Kişilik oda tipleri mevcuttur. Yataklarımızın hepsi bazadır. Ranza yoktur.

Kalite, güven ve güler yüzden taviz vermeden sosyal sorumluluk bilinci içerisinde gençlerimizin geleceğe güvenle bakmasını sağlamak için elimizden geleni yapma gayreti ve hevesi içindeyiz.

Bu nedenle, öğrencilerimizin ihtiyaçları ve beklentileri en ince detayına kadar titizlikle araştırılmakta ve yerine getirilmektedir.

Duru Rezidans güvenlik ve temizlikten hiçbir zaman ödün vermeden, güler yüzlü ve tecrübeli yönetim kadrosuyla öğrencilere evlerindeki konforu ve huzuru sağlayarak başarılarına katkı sağlamayı ilke edinmiştir.

Duru Rezidans olarak, 2013 yılından bu yana siz değerli öğrenci ve çalışan bayan arkadaşlarımıza konaklama hizmeti vermeye devam ediyoruz. Binamız tamamen yeni ve birinci kalite malzemeler kullanılarak dizayn edilmiştir. Yurt şartlarından daha çok butik otel konseptine uygun olarak tasarlanıp düzenlemiştir. Özellikle öğrencilerimizin, binamızı ve konumumuzu görmeleri ve bizi ona göre değerlendirmeleri için siz değerli öğrenci ve çalışan bayan arkadaşlarımızı yerimizde ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Başlıca Rezidansımızda hizmet verdiğimiz üniversiteler:

Ege Üniversitesi - İzmir Üniversitesi - Gediz Üniversitesi - Yaşar Üniversitesi -
Katip Çelebi Üniversitesi

Adres

Yüzbaşı İbrahim Hakkı Cad. No:227 B Blok Manavkuyu Bornova - İzmir

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

Yüzbaşı İbrahim Hakkı Cad. No:227 B Blok Manavkuyu Bornova

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle