Yurt Bilgileri

DÜNYA ERKEK ÖĞRENCİ YURDU, konumu itibari ile tüm kampüslere hızlı ve rahat ulaşım imkanı sunmaktadır.

Kocaeli Dünya Erkek Öğrenci Yurdu, Kocaeli'nde erkek yurdu denince akla ilk gelen Kocaeli'nin tam şehir merkezindeki binasıyla şehir yaşamı için çok avantajlı merkezi bir konumdadır. Yurdumuz konumu itibari ile tüm kampüslere hızlı ve rahat ulaşım imkanı sunmaktadır. Yurdumuz İzmit merkezde yürüyüş yolundadır, tüm şehir hatlarının işlediği güzergah olduğundan, tek vasıta ile günün her saati Umuttepe kampüsü’ne ulaşım mümkündür. Açık büfe kahvaltı ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. 24 saat gece görüşlü kameralar ile güvenlik sağlanmaktadır.

Kocaeli'nin tam şehir merkezindeki binasıyla şehir yaşamı için çok avantajlı merkezi bir konumdadır.Yurdumuz konumu itibari ile tüm kampüslere hızlı ve rahat ulaşım imkanı sunmaktadır.Yurdumuzun bulunduğu cadde, tüm şehir hatlarının işlediği güzergah olduğundan, tek vasıta ile günün her saati Umuttepe kampüsü’ne ulaşım mümkündür. Açık büfe kahvaltı bulunmaktadır. 24 saat sıcak su bulunmaktadır.24 saat gece görüşlü kameralar ile güvenlik sağlanmaktadır.

Kocaeli Dünya Erkek Öğrenci Yurdu anlayışlı bir yönetim ve deneyimli personeli ile değerli öğrencilerimize en iyi hizmeti vermektedir. Öğrencilerimizin başarısı ve onların istikbaline yönelik seçkin imkanlar sunan Kocaeli Dünya Erkek Öğrenci Yurdu, herkes tarafından tanınan ve tercih edilen bir yurt olarak varlığını sürdürecek ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin öğrenim hayatlarında YENİ YUVALARI olacaktır… Rahat çalışma olanakları güvenlik ve huzurun sonucu olarak yurdumuz Güven ve Başarının Merkezi olmaya devam edecektir.

Adres

Ömerağa Mahallesi Alemdar Caddesi No: 10 İzmit/KOCAELİ (Özel İlgi Hastanesi Yanı)

Özellikler
  • Tür

    Özel Yurt

Konum

Ömerağa Mahallesi Alemdar Caddesi No: 10 İzmit/KOCAELİ

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle