Yurt Bilgileri

Duman Kız Öğrenci Yurdu, Erzincan'daki Fakültelerin %50'ine yürüyüş mesafesinde olup şehir dışındaki Üniversitelere ise tek vasıta ile ulaşım imkanına sahiptir. Konumu itibariyle Sinema, Restoran, Kafe, Alışveriş Merkezi, Dershane, Dil Kursları, Milli Kütüphane gibi sosyal aktivite ve eğitim yelpazesi hayli geniş ve öğrenci nüfusu yoğun bir bölgededir.

Duman, öğrencilerine evlerinin konforunu ve sıcaklığını sunmayı, anlayışlı ve tecrübeli yönetimi ve güler yüzlü personeli ile kendisini tercih edenlere en iyi hizmeti vermeyi ilke edinmiş bir kuruluştur.

Duman'ın en büyük özelliği, 'Anında Çözüm' ilkesiyle hareket eden bir işletmeye sahip olmasıdır. Gerek velilerimizden, gerekse öğrencilerimizden gelen herhangi bir istek anında yerine getirilmektedir.

Duman'ın dizayn ve dekorasyonu yapılırken burada kalacak öğrencilerin kendilerini kendi evlerinde hissedebilmeleri göz önünde tutulmuştur. Duman'da ranza yoktur, sabit mobilya yoktur, ortak kullanıma açık olan salonlarda dahi öğrencilerin kendi konforlarını kendi zevklerine göre belirleme esnekliği sağlanmaktadır. Bu sayede her öğrencinin kendine ait özel bir çalışma ve dinlenme alanı oluşmaktadır.

Duman'ın en büyük farkı, kuşkusuz yemekleridir. Yemeklerimiz, en kaliteli gıda malzemeleri kullanılarak özenle hazırlanır. Duman öğrencileri okul dönüşünde tadına doyamayacakları kadar lezzetli yemeklerin sıcacık ikram edileceğini bilerek yurda gelirler. Duman'da soğuk yemek ikram edilmez.

En soğuk kış günlerinde dahi sıcacıktır. Duman'da kimse üşümez. Ayrıca Duman
öğrencileri, burada edindikleri güzel arkadaşlıkların yanı sıra, Yurdumuzda bulunan 350 m2' teras katında doğum günü kutlaması gibi etkinliklerle de unutamayacakları çok hoş zamanlar geçirmektedir.

Duman, birinci sınıf işletmesiyle olduğu kadar referanslarıyla da markalaşmış, seçkin ailelerin tercihi olmaktan gurur duyan özel ve ayrıcalıklı bir müessesedir.

Her bir Duman Öğrencisi, Erzincan'da Üniversite Öğrencisi olmayı Duman farkı ile yaşamaktadır.

Duman Kız Yurdu, Güven, Huzur ve Disiplin esasları içinde öğrencilerinin başarısına katkıda bulunmak için 2014 yılında hizmete açılmıştır.

Adres

Atatürk Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Halk Eğitim Merkezi Yanı ERZİNCAN

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

Atatürk Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Halk Eğitim Merkezi Yanı ERZİNCAN

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle

    Ayrıca İlginizi Çekebilir