Yurt Bilgileri

Doğankent kız öğrenci yurdu üniversite öğrencileri için hazırlanmış yüksek standartlara sahip bir yaşam alanıdır.Kurumda kalan öğrencilerine sadece konaklama imkanı sağlamayan, aynı zamanda beş yıldızlı otel konforunda hizmet veren, soyal alanları ve güvenli ortamıyla ev sıcaklığında bir ortam sağlayan, çok boyutlu bir yaşam platformudur.

Özel Doğankent Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdu istisnasız Samsun’un en konforlu öğrenci yurdudur. Diğer yurtlarla aynı fiyata en lüx ve konforlu yurtta kalmak istiyorsanız sizleri yurdumuza bekliyoruz. Yurt yeni açılmıştır ve odaları beş yıldızlı otel konforundadır. Yurt içerisinde kütüphane, kafeterya, etüt salonu, bilgisayar odası, mescid, kuaför, hamam, sauna, fitness, toplantı salonu bulunmaktadır. Odalarımız tüm teknolojik alt yapıya sahip ve konforlu bir yapıya sahiptir. Oda içerisinde fiber internet, buz dolabı, televizyon, kendine özel tuvalet banyo bulunmaktadır.

Sahip olduğu satndartlarla hem öğrenciye hem veliye huzurlu bir eğitim süreci geçirmelerini sağlamasının yanı sıra kurum içerisindeki sosyal projeler, katılımcı çalışmalar düzenlenen eğitim ve konferanslarla hayata sadece eğitim yönüyle değil sosyal aktiviteler yönüylede geliştirip hazırlayan, bu profesyonellikte bir ekibe sahip olan kendi ölçeğinde farklı bir yaşam kompleksidir.

Adres

Yeni Mahalle Mah. İsmet İnönü cad. No : 50 Atakum / SAMSUN

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

Yeni Mahalle Mah. İsmet İnönü cad. No : 50 Atakum / SAMSUN

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle