Yurt Bilgileri

Demiraslan İnşaat A.Ş'nin bir kolu olan Demiraslan Yükseköğrenim kız öğrenci yurdu 2011 yılında Balıkesir'de hizmete açılmıştır.

M.E.B 'ın özel öğretim kurumları yönetmeliğini esasa alarak bir öğrenci yurdunda bulunması gereken tüm nitelikler fazlasıyla bulunmaktadır.

Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyen güveni en önemli değeri olarak koruyan Demiraslan Yükseköğrenim Kız Öğrenci yurdu kuruluşundan bu yana "İnsana Saygı" ya dayanan yönetim anlayışı ile hizmet vermektedir.

Yurt yönetimi olarak öğrencilerimize aileleri gibi yaklaşıp, sorunlarına çözüm bulup, rahat, samimi, güvenli ve konforlu bir yaşam imkanı sağlayarak başarıya giden yolda önlerini açmaya çalışmaktayız.

Yaşanan ortam kadar huzur, özgüven, paylaşım ve dostluğun insan yaşamındaki önemine inanmaktayız bu sebeple özenle seçilmiş personelimiz ile öğrencilerimize kaliteli, huzurlu e güvenli bir aile ortamı yaratmaktayız.

Başarılı bir öğrenim süresinde hem öğrencilerimize hemde velilerimize 7/24 iletişim halinde hizmet vermekteyiz.

Yurt müdürümüz alanında deneyimli Eskişehir Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi İlköğretim Matematik Öğretmenliği bölümünden mezun bir öğretmendir.

Adres

Kasaplar Mah. Yeni İzmir Yolu No :40 Balıkesir / Kasaplar Mah. Yeni İzmir Yolu No :38 Balıkesir

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

Kasaplar Mah. Yeni İzmir Yolu No :40 Balıkesir

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle