Yurt Bilgileri

Çansa Kız Öğrenci Yurdu denize 50 metre yakınlıkta, üniversiteye en yakın öğrenci yurtlarından biridir. 2003 yılında hizmete giren binamız, her geçen yıl yenilenen ve gelişen olanaklarıyla Çanakkale'nin en büyük tesislerinden biri olarak olarak hizmetinizdedir. 24 Saat güvenli, Wireless ile kesintisiz sürekli internet, doğalgazlı ısıtmalı, elektrik kesintilerine karşı otomatik devreye giren jeneratör bulunur.

Kız öğrenci yurdumuz da tamamen bağımsız deniz tarafında 1200 m2 kapalı alanı ve 700 m2 bahçesiyle Çanakkale'nin en büyük tesislerinden biridir.

Çanakkale’nin en merkezi yerinde olan yurtlarımız; Üniversite ana kampüsüne çok yakındır (yürüme mesafesinde). Önünden sürekli otobüs ve minibüsler geçen, her iki yönde durakları olan, denize 50 m mesafede, yeni kordonda yürüyüş yapma ve denize girme olanağı olan, Hastane, Eczane, Market, AVM vb. tüm noktalara en yakın yerde, Güvenlikli, Yeşil alanı bol, Sınırsız internet hizmeti sunmakta ve 24 saat sağlık hizmeti vermektedir.

Denize 50 metre yakınlıkta ki Erkek öğrenci yurdumuzun odaların bir bölümünün penceresinden baktığınızda Çanakkale Boğazının eşsiz manzarasını görmektesiniz. Manzara olarak görülen deniz aynı zamanda “Mavi Bayraklı” bir plajdır. Yürüyüş yolu, bisiklet yolu ve kafeleri barındıran son derce şık düzenlenmiş “Yeni Kordon” burasıdır. Kumsalında plaj voleybolu oynanmaktadır. Etrafında sizler için gerekli her türlü anlık alışveriş yapabileceğiniz bakkal, market, Sıkıldığınızda gezip dinlenebileceğiniz, sinemaya gidebileceğiniz, alışveriş yapabileceğiniz Çanakkale’nin en büyük ve modern AVM’leri yaklaşık 250 metre uzaklıkta… Pazaryeri, Hastane, Eczane gibi her şey mevcuttur. Etrafımızdaki modern yapılaşma, tertemiz görüntüsüyle göz zevkinize de hitap edecektir.

Adres

BARBAROS MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ ATİLLA SOKAK NO :15 ÇANAKKALE

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

BARBAROS MAHALLESİ ATATÜRK CADDESİ ATİLLA SOKAK NO :15 ÇANAKKALE

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle