Yurt Bilgileri

Beyzade Erkek Öğrenci Evleri olarak; Yozgat’ta özel öğrenci yurdu eksikliğini hissettiğimiz 1999 yılından bu yana Bozok Üniversitesi öğrencilerinin barınma, beslenme ve diğer sosyal ihtiyaçlarının sağlanması konusunda standartların üzerinde çağdaş yönetim tarzıyla, rahat ve güvenilir koşullarda gidermeyi, sıcak aile ortamlarını aratmayacak mekanlar sunmayı hedefledik.

Yozgat’ın en köklü ve ilk özel yurt işletmesi ünvanıyla, yurdumuzda öğrenci ve velilerimizin ilgi ve beklentileri doğrultusunda hazır sosyal çevre ve sıcak ortamıyla, yurt öğrencilerimizin kaynaşma, paylaşma ve buluşma noktası olmayı ve tüm çabamızın yurdumuzda kalan öğrencilerimize sağlıklı, huzurlu, güvenli ve başarılı bir öğrenim yılı geçirmelerini sağlamaktır.

Yurdumuz yönetimi, gençlerimizin eğitim, öğretim başarılarının beraberinde kendini ifade edebilen, kendisi ve çevresiyle de barışık, olumlu düşünce yapısıyla olaylara bakan vatana ve millete yararlı bireyler olmasını sağlamanın çabasındadır.

Yurdumuzda anlayışlı yönetim ve deneyimli personellerimiz ile değerli öğrencilerimize rahat, güvenli ve konforlu bir ortam sunmaktayız.

Herhangi bir vakıf, kurum, dernek, cemaat, siyasi parti, vb. kuruluşlar ile bağlantımız yoktur, söz konusu olamaz.

Adres

Aşağı Nohutlu Mahallesi. Doğuş Sokak. Saat Kulesi Yukarısı - Şok Market Yanı. Yozgat/Merkez

Özellikler
  • Tür

    Özel Yurt

Konum

Aşağı Nohutlu Mahallesi. Doğuş Sokak. Saat Kulesi Yukarısı - Şok Market Yanı. Yozgat/Merkez

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle