Yurt Bilgileri

Kırklareli'nde Beyza Erkek Pansiyonu ile beraber öğrencilerimizin yaşam alanını tamamen özelleştirerek, evlerinde hissedecekleri bir ortam yarattık.

Beyza Erkek Pansiyonu Kırklareli’nin erkek pansiyonu bakımından konaklama ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılanmış en nitelikli tesislerinden bir tanesidir. Üniversiteye yakın konumu itibariyle, öğrencilerin de yaygın biçimde tercih sebeplerinden biridir. Pansiyonumuz, modern ve teknoloji ile donatılmış bir tesis olarak, yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Konumu itibariyle misafirlerine ulaşım kolaylığı imkanı da sunan Beyza Erkek Pansiyonu, evinizin rahatlığı ve bir turizm tesisinin konforunu bir arada sunmaktadır. Sahip olduğu yüksek standartları rağmen pansiyonumuz oldukça makul fiyatlarla konaklama ihtiyaçlarını karşılar. Yılın her döneminde konaklama olanağını sunmakta olan pansiyonumuz, geleneksel anlayışın ilerisinde bir hizmet vermektedir.

Yüksek güvenlik tedbirleri alınmış olan tesisimizde, misafirlerimiz için hiçbir olumsuzluk barındırmayan mükemmel bir konaklama olanağı oluşturulmuştur. Yangın ve doğal afetler gibi durumlar için, kamusal otoritenin öngördüğü asgari koşulların ilerisinde tedbirler alınmış olup, bunun yanında asayiş bakımından da en üst düzeyde gereklilikler yerine getirilmiştir.

Odalarımız, özel oda ve geleneksel odalar şeklinde tesis edilmiş olup, misafirlerimizin kendilerine uygun seçeneğe kendileri karar vermeleri mümkündür. Pansiyonumuzda, ortopedik yataklar, kişiye özel çalışma alanları, sürekli sıcak su ve fiber hızlı internet gibi ek destek hizmetleri de sunulmaktadır.

Adres

Cumhuriyet Mah. İnönü Bulvarı Kampüs yolu üzeri No: 198/A Beyza Erkek Pansiyonu Merkez/KIRKLARELİ

Özellikler
  • Tür

    Pansiyon

Konum

Cumhuriyet Mah. İnönü Bulvarı Kampüs yolu üzeri No: 198/A Beyza Erkek Pansiyonu Merkez/KIRKLARELİ

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle