Yurt Bilgileri

Siz Değerli Karabük Üniversitesi Kız Öğrencilerimiz için özenle tasarlanmış, her türlü ayrıntı ve inceliğin düşünüldüğü odalarımızda temizlik ve güvenlik önceliğimizdir.

Karabük Kız Öğrenci Yurdu Başak Kız yurdu Her yeni öğrencimizi evinin rahatlığında temiz ve konforlu bir ortam oluşturmayı amaçlamatadır.Karabük de yurt ve pansiyon anlayışına farklı bir tarz ve soluk getirecek olan başak kız yurdu ve pansiyona sizeleri bir çay içmeye bekliyoruz.

Başak Şirketler Grubumuz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Karabük Başak Kız Yurdu olarak da Karabük ve bölge halkına hizmet etmeye devam edecektir.Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere Karabük 100. yıl da Karabük Üniversitesi Kız öğrencilerimiz için daha ferah ortamlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Adres

100.Yıl Mahallesi 1057 Nolu Sokak No: 10 Karabük / Merkez

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

100.Yıl Mahallesi 1057 Nolu Sokak No: 10 Karabük / Merkez

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle

    Ayrıca İlginizi Çekebilir