Yurt Bilgileri

Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdu; İlk Şubesi ile; 2009 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı olarak hizmete başlamıştır. Geçen zamanda konusunda yetişmiş personeli, huzurlu, konforlu ve sakin mekanıyla birlikte ulaşımı kolay konumu ile Emek , Bahçelievler, Aşti metro istasyonuna ve Ankara Merkez’de bulunan birçok üniversiteye yakınlığı dolayısıyla öğrenciler tarafından tercih edilen bir yurt olmuştur.

Öğrencilerimizin rahatlığı ve memnuniyetini ilke edinen çalışma kadrosu ile gerek yemek, gerek temizlik ve rahat yaşam koşulları açısından değerli öğrencilerimize kaliteli hizmet sunulması amaçlanmaktadır. Gelecek nesilleri aydınlatacak öğrencilere en uygun ev ortamını sağlamak Özel Atalay Kız Öğrenci Yurdunun öncelikli hedefidir.

2016 yılında; yine Ankara’nın en merkezi ve güvenilir semti olan Beştepe’de; yeni nesil koşullarına göre tasarlanmış, içerisinde wc-duş bulunan suit odaları, geniş ve ferah şekilde düşünülmüş çalışma salonları ve yemek salonu ile öğrencilerin konforu için tüm detaylar düşünülerek, yurt olarak inşaa edilmiş ikinci şubemiz hizmete açılmıştır.

2018 Yılında Gazi Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi karşısında, Aşti Metro istasyonuna yürüme mesafesinde Emek Şubemiz faaliyete başlamıştır.

Adres

1. Şube: Beştepe Mah. Mecnun Cad. No: 9 Beştepe / 2.Şube:Emek Mahallesi, 4. Sk. No:9 Emek/ANKARA

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

Beştepe Mah. Mecnun Cad. No: 9 Beştepe /ANKARA

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle