Yurt Bilgileri

Özel Anafartalar Öğrenci Yurtları Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak yurtlarımızda uygulanmakta olan, kurallar M.E.B Tebliğleri esas alınarak 1999 yılında 18 Mart Üniversitesinde belkide ilk defa ailelerinden ayrılarak akademik öğrenimlerine başlayan öğrencilerimizin evlerindeki sıcaklığı aratmamak ve barınma sorunlarını çözmek üzere ANAFARTALAR ÖZEL YURT İŞLETMESİ TURİZM İNŞAAT LTD. ŞTİ'nin bünyesinde Anafartalar Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdumuzu kurduk.

Özel Anafartalar Öğrenci Yurtları gerek kurum gerekse idareciler olarak hiçbir kurum veya kuruluşla bağlantısı yoktur. Her türlü siyasi ve ideolojik görüşten uzak, inanç ve düşünceye saygılı tarafsız bir yönetim anlayışıyla çalışmaktadır. Yurdumuzda; 1 Müdür, 1 Yönetim Memuru, 1 Danışman, 1 Güvenlik, 1 Kat Görevlisi, 1 Aşçı görev yapmaktadır.

ATATÜRK İLKE VE İNKİLAPLARINDAN hiçbir zaman ödün vermeyen her türlü siyasi ideolojik görüşten uzak, inanç ve düşünceye saygılı, tarafsız ve çağdaş yönetim anlayışı ile öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan, ANAFARTALAR ERKEK ÖĞRENCİ YURTLARI başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli ortam sağlamanın mutluluğunu sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.

Adres

Barbaros Mah. İlayda Sok. No: 4 Merkez / Çanakkale

Özellikler
  • Tür

    Özel Yurt

Konum

Barbaros Mah. İlayda Sok. No: 4 Merkez / Çanakkale

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle

    Ayrıca İlginizi Çekebilir