Yurt Bilgileri

Akaretler Beşiktaş
Kız Öğrenci Yurdu

Milli Eğitim Bakanlığı
bünyesinde hizmet veren özel yurtlar içinde konforlu bir otel görünümünde olup aynı zamanda evlerinizin sıcaklığını yansıtmaktadır.

Akaretler Beşiktaş
Kız Öğrenci Yurdu tüm öğrencilerimizin konforunu göz önünde tutarak yüksek yaşam koşullarına uygun olarak dizayn edilmiştir. Odalar;

1-2-3-4 kişilik, banyolu, kat bahçeli ve lüks
görünüm ile yüksek standartlarda bir öğrenci yaşamı sunmaktadır. Akaretler Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu İstanbul’un en gözde yerleşim mekânlarından Beşiktaş’ta ve aynı zamandan semtin en nezih bölgesinde yer almaktadır. Konum itibariyle güvenilir bir bölgede aynı zamanda sosyal yaşam alanlarına en yakın yerde konuşlanmıştır. Yurdumuz pek çok üniversiteye de yakın olması bakımından önemli bir merkezde bulunmaktadır.

Akaretler Beşiktaş
Kız Öğrenci Yurdu, çağdaş bir anlayış içinde hizmetini sürdüren ve aynı zamanda Atatürk ilke ve inkılâplarına bağlılık gösteren bir kuruluştur. Herhangi bir siyasi yapılanma ya da mezhep odaklı topluluk ile bağlantısı yoktur. Akaretler Beşiktaş Kız Öğrenci Yurdu olarak profesyonel bir kadro ile çalışmakta olup bütün hizmetlerimizi yerinde görmeniz için sizleri yurdumuza davet ediyoruz.

Adres

Türkali mah. Ihlamurdere cad. İmamzade sok. No:11 34357 - Beşiktaş / İstanbul

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Özel Yurt

Konum

Türkali mah. Ihlamurdere cad. İmamzade sok. No:11 34357 - Beşiktaş / İstanbul

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle