Yurt Bilgileri

Adanamızın parlayan yıldızı Sarıçam’da Bilim ve Teknoloji Üniversitesi’nin de konumlanmış olması keza yeni stadyum için Çukurova Üniversitesi ile BTÜ’nin ortasında bir lokasyonun seçilmesi barınma ihtiyacını arttırmıştır.

İşletmemiz bu amaçla mevcut binaların ıslah ve dönüştürülmesi yerine yeni stadyumun karşısında, orman ve göl manzaralı bir arazi üzerine hususen kız öğrenci ve çalışan bayanların barınırken kendilerini evlerindeki kadar rahat hissedebileceği 45 dairelik bir binayı hem inşa hem dizayn ederek bu ihtiyaca geçici değil kalıcı olarak çare üretmeyi başarmıştır.

Ailelerimizin de ikametgahlarından uzak illerde üniversite kazanan çocukları (özellikle kızları) için kaygılarının yüksek olduğu hatta bir kısım ailelerimizin bu endişe nedeniyle düzenlerini bozup çocukları ile aynı evde yaşamaya başladıkları da bir gerçektir.
Tanıştığınızda göreceksiniz ki Elit Apart sahipleri de birer ebeveyn olarak ticari faaliyetlerini yürütürken aynı zamanda ailelerin içini rahat ettirecek şekilde kendilerine emanet edilen evlatlarının da sorumluluğunu taşıyacak empatiye sahiptirler.

Adres

Çarkıpare Mahallesi 1267 sokak No: 2 01790 Sarıçam / ADANA

Özellikler
  • Yurt Tipi

    Apart

Konum

Çarkıpare Mahallesi 1267 sokak No: 2 01790 Sarıçam / ADANA

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle