Yurt Bilgileri

Çorum merkezde yer alan yurdumuz 110 kişilik yatak kapasitesinde olup,odalarımızda her bir öğrencimize ait çalışma masası ,sandıklı deri baza ve gardrop bulunmaktadır. Bütün öğrencilerimiz fakültelere apartımızın ücretsiz özel servis aracıyla bırakılıp alınmaktadır. Apart içinde öğrencilerimiz için yemekhane, çamaşırhane ve ütü salonu mevcuttur.

Apartımızda bütün öğrencilerimizin kullanabileceği etüt odası ve ücretsiz kullanılabilen bilgisayarlar mevcuttur.

Apartın içerisinde yemekhane haricinde dinlenme odası ve tv odası bulunmaktadır. Yemekhanemizde, ikinci öğretim öğrencilerinin de rahatlıkla faydalanabileceği şekilde sabah kahvaltısı ve akşam yemeği saatlerinde sürekli sıcak yemek bulunur.

Ayrıca kantinimiz 24 saat öğrencilerin hizmetindedir. Apartın bütün katları ve giriş çıkışları 24 saat kamera sistemi ve güvenlik personellerimizle takip edilmektedir.

Apartımız şehir merkezine yürüyüş mesafesinde olup çevresinde alışveriş merkezleri, bankalar ve her türlü ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz merkezler bulunmaktadır.

Apartımız bünyesinde açık hava çay bahçesi mevcuttur. Ayrıca doğum günü kutlamaları, mangal partileri, halı saha maçları gibi değişik etkinlikler sürekli devam etmektedir. İrtibat telefonumuz 7/24 açık olup isteyen veliler 24 saat apart yönetimiyle iletişime geçebilirler.

Apartımızın ve odalarımızın temizliği personelimize ait olup düzenli olarak öğrencilerimizin yatakları, duş lavabo ve odaları düzenli olarak temizlenmektedir. Bir aile sıcaklığını kazanmış olan apartımızda öğrencilerimiz evlerindeki rahatlığı burada da bulacaklardır. Hedefimiz; öğrencilerimize rahat,huzurlu ve sıcak bir ev ortamı yaratarak,başarılı olmalarında pay sahibi olabilmektir. Şehrimize geldiğiniz zaman telefon ile ulaşmanız halinde servis aracımızla bulunduğunuz yerden alınacaksınız. saygılarmızla sunarız.

Adres

Uğur Mumcu cad. No:96 (Askerlik Şb Karışı) Çorum

Özellikler
  • Tür

    Apart

Konum

Uğur Mumcu cad. No:96 (Askerlik Şb Karışı) Çorum

İletişime Geç

    mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • İnceleme Ekle