Erzurum Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Erzurum öğrenci yurdu sayfasında Erzurum ve ilçelerinde yer alan kız ve erkek öğrenci yurtlarını görüntüleyebilir, yurt detaylarına ulaşabilirsiniz. Erzurum yurt fiyatları bilgisine ulaşabilirsiniz.

Sekmeleri kullanarak, Erzurum Erkek Öğrenci Yurtları ve Erzurum Kız Öğrenci Yurtları arasında geçiş yapabilirsiniz. 

Erzurum’da Atatürk Üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesi bulunmaktadır. Atatürk Üniversitesine yakın yurtları ve Erzurum Teknik Üniversitesine yakın yurtları haritadan görebilirsiniz. Atatürk Üniversitesinin merkez kampüsü dışında, Aşkale Meslek Yüksekokulu, Hınıs Meslek Yüksekokulu, Horasan Meslek Yüksekokulu, İspir Meslek Yüksekokulu, Narman Meslek Yüksekokulu, Oltu Meslek Yüksekokulu, Pasinler Meslek Yüksekokulu, Şenkaya Meslek Yüksekokulu ve Tortum Meslek Yüksekokulu, yerleşkeleri yer almaktadır. Haritadan merkez kampüse yakın yurtları ve diğer ilçelerde yer alan yurtları görüntüleyebilirsiniz.

Yanda bulunan menüden ilçe ve yurt tipi (özel yurt, devlet yurdu, apart vb.) seçeneklerinden aradığınız kritere en uygun öğrenci yurtlarını filtreleyebilirsiniz. Haritadan öğrenci yurtlarının konumlarını görebilirsiniz.

{{ currentTax.activeTerm?currentTax.activeTerm.name:' ' }}

{{ currentTax.activeTerm?currentTax.activeTerm.name:' ' }}