Balıkesir Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Balıkesir öğrenci yurdu sayfasında balıkesir ve ilçelerinde yer alan kız ve erkek öğrenci yurtlarını görüntüleyebilir, yurt detaylarına ulaşabilirsiniz. Balıkesir yurt fiyatları bilgisine ulaşabilirsiniz.

Sekmeleri kullanarak, Balıkesir Erkek Öğrenci Yurtları ve Balıkesir Kız Öğrenci Yurtları arasında geçiş yapabilirsiniz. 

Balıkesir’de Balıkesir Üniversitesi ve Bandırma On Yedi Eylül Üniversitesi bulunmaktadır. Balıkesir Üniversitesine yakın yurtları ve Bandırma Üniversitesine yakın yurtları haritadan görebilirsiniz. Balıkesir üniversitesinin merkez kampüsü dışında Altınoluk Meslek Yüksekokulu, Ayvalık Meslek Yüksekokulu, Bigadiç Meslek Yüksekokulu, Burhaniye Meslek Yüksekokulu, Dursunbey Meslek Yüksekokulu, Edremit Meslek Yüksekokulu, Havran Meslek Yüksekokulu, İvrindi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Kepsut Meslek Yüksekokulu, Savaştepe Meslek Yüksekokulu, Sındırı Meslek Yüksekokulu ve Susurluk Meslek Yüksekokulu yerleşkeleri bulunmaktadır.

Okuyacağınız bölüm merkez kampüsün dışındaysa, yerleşkenize yakın yurtları tercih edebilirsiniz. Altınoluk öğrenci yurtları, Edremit öğrenci yurtları, Ayvalık öğrenci yurtlarını ve diğer ilçelerde yer alan yurtları tercih edebilirsiniz.

Yanda bulunan menüden ilçe ve yurt tipi (özel yurt, devlet yurdu, apart vb.) seçeneklerinden aradığınız kritere en uygun öğrenci yurtlarını filtreleyebilirsiniz. Haritadan öğrenci yurtlarının konumlarını görebilirsiniz.

{{ currentTax.activeTerm?currentTax.activeTerm.name:' ' }}

{{ currentTax.activeTerm?currentTax.activeTerm.name:' ' }}