Ankara Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Ankara öğrenci yurdu sayfasında ankara ve ilçelerinde yer alan kız ve erkek öğrenci yurtlarını görüntüleyebilir, yurt detaylarına ulaşabilirsiniz. Ankara yurt fiyatları bilgisine ulaşabilirsiniz. 

Sekmeleri kullanarak, Ankara Erkek Öğrenci Yurtları ve Ankara Kız Öğrenci Yurtları arasında geçiş yapabilirsiniz. 

Ankara’da Ankara Üniversitesi, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi, Atılım Üniversitesi, Başkent Üniversitesi, Çankaya Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Gülhane Askeri Tıp Akademisi, Hacettepe Üniversitesi, İhsan Doğramacı Bilkent Üniversitesi, Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Ted Üniversitesi, TOBB Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi, Yüksek İhtisas Üniversitesi, Anka Teknoloji Üniversitesi, Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi, Turgut Özal Üniversitesi, Ankara Medipol Üniversitesi, Ankara Müzik Ve Güzel Sanatlar Üniversitesi, Lokman Hekim Üniversitesi, Türk Hava Kurumu Üniversitesi, Ostim Teknik Üniversitesi, Ufuk Üniversitesi ve  Yıldırım Beyazıt Üniversitesi bulunmaktadır. Her bir üniversitenin de Ankara’nın farklı ilçe ve semtlerinde yerleşkeleri bulunmaktadır. Haritadan okuyacağınız üniversiteye yakın yurtları görebilirsiniz.

Yanda bulunan menüden ilçe ve yurt tipi (özel yurt, devlet yurdu, apart vb.) seçeneklerinden aradığınız kritere en uygun öğrenci yurtlarını filtreleyebilirsiniz. Haritadan öğrenci yurtlarının konumlarını görebilirsiniz. 

{{ currentTax.activeTerm?currentTax.activeTerm.name:' ' }}

{{ currentTax.activeTerm?currentTax.activeTerm.name:' ' }}