Adana Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları

Adana öğrenci yurdu sayfasında adana ve ilçelerinde yer alan kız ve erkek öğrenci yurtlarını görüntüleyebilir, yurt detaylarına ulaşabilirsiniz. Adana yurt fiyatları bilgisine ulaşabilirsiniz.

Sekmeleri kullanarak, Adana Erkek Öğrenci Yurtları ve Adana Kız Öğrenci Yurtları arasında geçiş yapabilirsiniz. 

Adana’da Çukurova Üniversitesi ve Adana Alparslan Türkeş Bilim ve Teknoloji Üniversitesi bulunmaktadır. Çukurova Üniversitesi merkez yerleşkesi haricinde Ceyhan Meslek Yüksekokulu, Kozan Meslek Yüksekokulu, Abdi Sütcü Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu, Karaisalı Meslek Yüksekokulu, Yumurtalık Meslek Yüksekokulu, Adana Organize Sanayi Bölgesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu, Pozantı Meslek Yüksekokulu, İmamoğlu Meslek Yüksekokulu, Tufanbeyli Meslek Yüksekokulu ve Aladağ Meslek Yüksekokulu yerleşkeleri yer almaktadır. Okuyacağınız üniversiteye yakın yurtları haritadan görebilirsiniz.

Yanda bulunan menüden ilçe ve yurt tipi (özel yurt, devlet yurdu, apart vb.) seçeneklerinden aradığınız kritere en uygun öğrenci yurtlarını filtreleyebilirsiniz. Haritadan öğrenci yurtlarının konumlarını görebilirsiniz.

{{ currentTax.activeTerm?currentTax.activeTerm.name:' ' }}

{{ currentTax.activeTerm?currentTax.activeTerm.name:' ' }}